kadernictvipraha-4.cz  |   fitnesspraha4.cz
restauracepraha1.cz  |   restauracepraha2.cz  |   restauracepraha3.cz  |   restauracepraha5.cz  |   restauracepraha6.cz  |   restauracepraha7.cz  |   restauracepraha8.cz  |   restauracepraha9.cz  |   restauracepraha10.cz

Restaurace KandelábrRestaurace Kandelábr
Nově otevřená restaurace Kandelábr je stylový podnik nabízející nejen staročeské speciality a tankové pivo. Součástí restaurace je také pekárna s cukrárnou, takže můžete přijít třeba hned na snídani.

Seznamte se s restaurantem Kandelábr - Pochutnejte si (nejen) na českých specialitách

Bydlíte-li na Vyšehradě a zajímáte-li se o restaurace ve svém okolí, možná jste o restaurantu Kandelábr slyšeli, nebo ho už navštívili. Patří mezi nejnovější podniky a naláká vás především na jídla české klasiky, ale pochutnáte si, i když jejich příznivcem nejste.

Restaurant má svou pekárnu i cukrárnu. Můžete se těšit na široku nabídku snídaní, obědů i večeří. Každý den vás čeká polední menu v podobě polévky a čtyř jídel, ze kterých si jistě vyberete.

Restaurant Kandelábr si zakládá na používání kvalitních čerstvých surovin od českých i zahraničních farmářů. Restaurace má kuřáckou i nekuřáckou část.

Ochutnávka z menu

Rádi si pochutnáváte na kachničce, vepřových šťavnatých žebírkách či dalších báječných specialitách tradiční české kuchyně? Dopřejte si je v příjemné atmosféře moderního podniku s ochotným personálem.

Byla by však chyba domnívat se, že gurmánské choutky zde ukojí pouze příznivci tradičních českých jídel. Na své si přijdete i v případě, že upřednostňujete lehčí stravu v podobě ryb, kuřecího masa, těstovin, salátů atd. Menu pamatuje i na nejmenší strávníky. Zkrátka něco dobrého si najde v menu restaurace každý.

Máte-li rádi sladké, nezapomeňte ochutnat nějakou sladkost z pekárny či cukrárny restaurantu Kandelábr. Může jít o příjemnou tečkou za obědem či večeří, ale výrobky z pekárny a cukrárny jsou podávané také k snídani. Přijďte ochutnat.

Nápojový lístek vám nabídne několik druhů točených piv, kvalitní vína a další alkoholické i nealkoholické nápoje.

 

Pokud hledáte restauraci, která nabízí denní menu, přijďte nás navštívit. Ještě před návštěvou se samozřejmě můžete podívat na naše aktuální denní menu.

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá 7 - 23
So-Ne 11 - 23 

 


Zvětšit mapuDatum poslední aktualizace: 19.04.2013Orientační ceník


Název
Cena
Hodnocení podniku

Byli jste v tomto podniku? A jak jste byli spokojeni? Napište nám Vaše zkušenosti a pomozte tak ostatním ve výběru té správné restaurace či kavárny. Vaše doporučení může někoho inspirovat k návštěvě.

Oznámkuj restauraci

(Známkujte jako ve škole, kde je 1 nejlepší známka a 5 nejhorší známka.)

Jídlo:

Obsluha:
Interiér:
Cena/kvalita:
Cena jídla:
Datum návštěvy:
Další informace o návštěvě: Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn):
Kontrola (Napište číselně jednatřipětšest):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Tento podnik ještě nebyl nikým hodnocen, buď první!Kontaktujte firmu prostřednictvím formuláře

E-mail bude směřovat na firemní e-mail


Předmět:Vzkaz:
Jméno a příjmení:


Telefon:


Email*:


Kontrola - zadejte číslo dvanáct číslovkou*:Povinné položky jsou označeny *